OFF-ROAD ADVENTURE PLUS (1:30 H)

Cena:549

Rozszerzona wersja pakietu ADVENTURE to doskonała propozycja na prezent lub atrakcję dla osoby bardziej głodnej motoryzacyjnych wyzwań.

Odrobinę dłuższą trasę wzbogaciliśmy pętlą po zamkniętym torze off road gdzie stromizn jest więcej i są jeszcze bardziej pionowe a adrenaliny zastrzyk dostarczy też jazda na trawersie czyli w przechyle bocznym.

Na koniec dwa odcinki specjalne pozwolą zaspokoić głodnych emocji.

Podobnie jak w krótszym pakiecie, na przejazd można zabrać do 3 osób z których jedna wcieli się rolę kierowcy rajdowego a pozostałe dwie również nie będą się nudzić, wcielą się bowiem w rolę pilota - nawigując kierowcę wg rajdowych zapisków nawigacyjnych - roadbook'a.

Brzmi dziwnie i niezrozumiale? Spokojnie, na pokładzie każdego z naszych samochodów będzie doświadczony instruktor jazdy w terenie który wytłumaczy zarówno techniki nawigacji jak i pokonywania przeszkód terenowych. A tych ostatnich przed Wami sporo i dobrze, bo samochody którymi będziecie się poruszać nudzą się na asfalcie.

Ogromne koła, wysokie zawieszenie, napęd “na 4 łapy” i dla asekuracji - wyciągarka to podstawowe składowe udanej zabawy. Prawie pionowe podjazdy, błoto zakrywające koła i miejsca gdzie nie dojedzie żaden inny samochód - w taki teren Was zabierzemy!

A jeśli coś pójdzie nie tak - to tym lepiej! Będziecie mięli okazję poznać off roadow'e techniki wydostawania się z opresji, jak prawdziwy pilot rajdowy obsługiwać wyciągarkę lub używać Hi-Lifta.