gry terenowe

Gra terenowa łączy zagadnienia gry survivalowej, militarnej z małą domieszką elementów gry na wesoło. 

W zależności od scenariusza imprezy integracyjnej grupa ma do dyspozycji następujące przyrządy: nawigację satelitarną, lornetki, mapy, kompasy, urządzenia do komunikacji pomiędzy zespołami pomocne do sprawnego przemierzania kolejnych odcinków trasy.

Dla uatrakcyjnienia zawodów możemy wyposażyć zespoły w samochody terenowe, quady czy kajaki, pozwalające znacznie zwiększyć zasięg działania grupy.

Uczestnicy muszą wykazać się zręcznością, sprytem, orientacją w terenie, kondycją fizyczną i inteligencją, by sprawnie pokonać punkty kontrolne i dotrzeć do mety. Oferujemy też konkurencje towarzyszące takie jak strzelectwo czy alpinistyka.

Gry terenowe możemy zorganizować w dzień lub nocy (uczestnicy na tę okoliczność zaopatrzeni zostaną w noktowizory) na małych obszarach, np. na terenie wokół hotelu (pensjonatu) lub na wielohektarowym terenie otwartym.

Bez względu na rozmiar przedsięwzięcia, na uczestników czekają wspaniałe przeprawy i przygody.

 

Zamieniliśmy pasję  w pracę i postanowiliśmy robić to co kochamy. Las znamy jak własną kieszeń, specjalnie dla Was prezentujemy gry terenowe abyście mogli poczuć się jak za dawnych lat. 

Przygotowaliśmy kilka tras naszpikowanych zadaniami z elementami survivalu.

Zamknij oczy i sięgnij pamięcią do czasów dzieciństwa. Pewnie tak jak i my stwierdzisz, że to był najlepszy okres w Twoim życiu, a przecież nie miałeś wówczas nic. 

Nie otaczały Cię smartphony, tablety, komputery oraz konsole do gier. Mimo wszystko dobrze się bawiłeś, mając czasami w ręku tylko patyk, który robił za karabin lub procę

w kieszeni. 

Z naszego dzieciństwa najmilej wspominamy leśne podchody.  Gwarantujemy Wam, że im więcej przeciwności natraficie na swojej drodze, tym więcej się nauczycie i miło będziecie wspominać tę wspaniałą przygodę.

 

Podczas naszych rajdów nauczysz się orientacji w terenie. Zdobędziesz wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w realnych sytuacjach kryzysowych. 

Nauczymy Cię jak rozpalać ogień, zdobyć wodę, pożywienie, przygotować schronienie oraz jak nadać sygnały ratownicze. 

Często spotykamy się z pytaniem czy w razie opadów deszczu mamy przygotowaną jakąś alternatywę. 

Nasza odpowiedź brzmi NIE. Nasi instruktorzy są przygotowani na każde warunki pogodowe.