O NAS

FARMA ADRENALINY to inicjatywa ludzi z pasją, którzy przez lata doświadczenia w branży chcą zapewnić Państwu niezapomniane doznania.

Oferujemy kompleksową obsługę imprez integracyjnych, imprez mających na celu budowanie zespołu, a także konferencji, eventów i pikników dla firm z całego kraju.

Szukając innowacyjnych i kreatywnych sposobów realizacji programów integracyjnych dla naszych Klientów, stale uczymy się i rozwijamy.

Wiemy, że każdy Klient posiada indywidualne potrzeby oraz uwarunkowania, do których dostosowujemy naszą ofertę.

 • historia / skąd się to wzięło

  Nasze początki narodziły się z pasji, którą obudziliśmy w sobie jeszcze w ubiegłym wieku ;)

  Zaczęło się od zamiłowania do marki Land Rover i całą otoczką, która związana była ze stylem życia i podróżowania, smakowania tzw. Off-Road'u.

  Z początku nieśmiałe i okoliczne przejażdżki, poznawanie i modyfikacje sprzętu, wsiąkanie w towarzystwo, które okazało się nową, wspaniałą rodziną a kultura terenowa i off-road przerodził się w nieograniczone horyzonty realizowania marzeń podróżniczych.

 • nasi instruktorzy

  Nasi instruktorzy to ludzie z pasją. Wieloletni użytkownicy pojazdów z napędem “na cztery łapy”.

  Dysponują wiedzą i przede wszystkim doświadczeniem, zdobywanym z każdym kolejnym kilometrem walki z błotem, stromiznami, dziurawymi szlakami i własnymi słabościami, gdzieś bardzo daleko.  Wiedza i doświadczenie jest poparte praktyką, bólem, łzami, zniszczeniami… czyli prawdziwym życiem pasją.

  Tą pasją staramy się Was zarazić podczas oferowanych przez nas szkoleń i przejazdów indywidualnych, nauczyć Was opanowania sprzętu i szacunku dla natury.

 • nasze pojazdy

  Motoryzacja jest naszą pasją a pojazdy terenowe jej największym upodobaniem.

  Każdego z nas, droga walki z żelastwem doprowadziła do obecnego punktu, gdzie możemy realizować swoje marzenia, zarażają i dając frajdę także innym.

  Przez dekady obcowania z różnymi mechanicznymi wynalazkami, zebraliśmy olbrzymie doświadczenie mechaniczne a także zgromadziliśmy pokaźną kolekcję pojazdów, którymi to chcielibyśmy się tutaj z Wami podzielić. Bo to w sumie nasze "oczka w głowie", a obcowanie z nimi to większa część naszego życia.

  Część z nich to nasze prywatne "wozidła" z których każdy miewa inne zastosowanie, cześć to nieodzowne narzędzie pracy, realizacji naszych szkoleń, imprez, przejażdżek czy rajdów - wytyczania i obstawiania tras różnych imprez.

 • nasze lokalizacje

 • foto - nasze imprezy

 • video - realizacje imprez

 • Go for Adventure

  coming soon...