wyprawy off-road i nie tylko

Dołącz do wypraw pilotowanych lub współorganizowanych przez ekipę Farmy Adrenaliny! 

 

Nie chcesz ryzykować samodzielnej podróży?

Potrzebujesz wsparcia bardziej doświadczonej ekipy?

A może nie masz własnego auta 4x4 a chciałbyś przeżyć niezapomnianą off-roadową przygodę?

 • Indywidualne lub grupowe wyprawy off-road po Polsce

  "Cudze chwalicie, swojego nie znacie..."  Drawsko Pomorskie, Góry Sowie, Bieszczady...

  Oferta na zamówienie.

 • Gruz Rally Adventure - Wschodnie Rubieże

  Od: Do:

  Gruz Rally Adventure to cykl imprez dziwnych.
  Nasi Huzarzy chwackim zajazdem zdobyli onegdaj - roku Pańskiego 2020 - Siedmiogród i okolice. Tym razem odwiedzimy wschodnie rubieże Matki naszey, Rzeczypospolitej, dając odpór tatarskim i kozackim zagonom. Oyczyzna wzywa! Trza nam ieno wozów bojowych za 2000 dukatów glapińskich kupionych, zapasu miodu, piwa i antałka gorzałki. Mięsiwo sami upolujem i na ogniu przyrządzim, a jeśli nie, to Pani z Gieesu gwałtem weźmiem. Myć się zanadto nie będziem, bo jak wiadomo - milszy Opatrzności człek pobożny, niźli czysty!

 • II Gruz Rally Romania

  Od: Do:
  Proletaryusze ofrołdu łączcie się!
  Druga edycja imprezy, która za życia stała się legendą ;)
  Gruzem, gratem, ulepem, tanim daily, skuterem, czymkolwiek - byle wspólnie z innymi wariatami. Dalej, wyżej, śmieszniej! Zdobądź rumuńskie Karpaty, chłoń zapach benzyny o poranku, kurzu w ciągu dnia, a palinki i cudnego Cotnari z kartonu wieczorem. Siedem dni w krainie nonensu. Razem udowodnimy, że off-road i przygoda nie są zarezerwowane dla wyższych sfer, a odkrywać piękne miejsca i biwakować ponad chmurami można również mając do dyspozycji Cinquecento, Tico, czy Felicię.
 • XXIX Maramuresz Jesień

  Od: Do:

  Jeżeli byłeś już na tej imprezie, to wiesz, czego się spodziewać, jeżeli nie – zachęcam do przeczytania kilku poniższych zdań.

 • II Gruz Rally Trophy Polska Złota Pleśń

  Od: Do:

  Nasze Damy i Huzary ginęli i zwyciężali w marcowey akcyi roku Pańskiego 2021 na ziemi niczyiey, po stokroć przeklętey, gdzie głód jeno, glina nieużyta i czarownice na sabat zlatywać się chętne. Czekamy na kolejnych Rycerzy Niepokalanej gotowych na swoich rumakach rzucić wyzwanie ziemi. TEJ ziemi...

 • Diablak 2021 - SABAT

  Od: Do:

  Początek listopada to ostatni moment, gdy można jeszcze odnaleźć ślady złotej polskiej jesieni – resztki kolorowych liści, ciepłe światło nisko wędrującego słońca, czy pokryte poranną rosą pajęczyny. Można również trafić zupełnie na coś innego, mierząc się z rozmokniętą na łąkach gliną i błotem, wylewającą rzeką, błądzić w wilgotnej, szukając ostatniej kratki roadbooka. Wszystko zależy od pogody, na którą jednak wpływu nie mamy. To na co mamy, to chęć przeżycia fajnej przygody w dobrym towarzystwie, pozytywne nastawienie do otoczenia i przygotowane odpowiednio Żelazo.

 • archiwum wypraw

  czyli co się wydarzyło i wydarzyć ponownie może ;)