gry militarne

Wcielcie się w oddział specjalny i wykonajcie misję!

Gra militarna jest oparta o specjalnie przygotowany scenariusz, w którym drużyna złożona z uczestników musi wypełniać otrzymane przez dowództwo rozkazy (cele misji), aby osiągnąć zwycięstwo. Cała rozgrywka utrzymana jest w wojskowym klimacie począwszy od podziału na role oraz wyznaczenie osoby dowodzącej, po różnorakie zadania polegające na strzelaniu, przenikaniu, neutralizowaniu pól minowych oraz przejść przez strefy skażone. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje pełne wyposażenie wojskowe tj. mundur, replikę broni, hełm, maskę p.gaz, odzież ochronną L-2, plecaki i radiostację, racje żywnościowe, granaty dymne oraz wiele innych niezbędnych przedmiotów.

Każde zadanie otrzymane przez drużynę jest wplecione w cały scenariusz i tworzy jednolitą całość fabularną. 

Nasza gra militarna to doskonały sposób na przypomnienie sobie czasu spędzonego w wojsku lub nabycie nowych doświadczeń i przekonanie się na własnej skórze jak to jest wejść w buty żołnierza.

 

DZIEŃ Z WOJSKA Poczuj się jak w armii.

Przyjmujemy wszystkich do wojska proces rekrutacji, lekarz, umundurowanie itp… następnie cykl szkoleń z niezbędnych do wykonania misji pierwsza pomoc, nawigacja, łączność, szkolenie saperskie, obsługa broni i postępowanie w wypadku konfliktu itp.. 

W trakcie przerwa na posiłek z racji żywnościowej podgrzewanej chemicznie. Dzielimy wszystkich na zespoły 8-12 osobowe

w których jest dowódca, zwiadowca, sanitariusz, saper itp.. i zespoły wyruszają w teren wykonać misję.