FULL DAY OFF-ROAD RALLY EXPERIENCE (6 H)

Cena:1599

Nasze pakiety godzinowe to za mało?

Chcesz poczuć się jak na najprawdziwszym rajdzie terenowym?

Mamy coś dla Ciebie! - trasę jednego z naszych zorganizowanych rajdów, profesjonalnie przygotowanym samochodem nie bojącym się najtrudniejszych przeszkód terenowych, pod okiem jednego z najlepszych instruktorów - to nasza propozycja dla naprawdę głodnych terenowych doświadczeń. Na koniec ekstremalny tor off road.

Całodniowy wyjazd terenowy ponad stu kilometrową trasą faktycznego rajdu, z zadaniami i klasyfikacją tak - jak byście sami w nim uczestniczyli.

Na koniec około godzina na bardzo wymagającym torze pozwolą poczuć klimat i ducha off roadu.

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób i zmieniać się z nimi za kierownicą zarówno na trasie jak i na torze. 

Każde z Was pozna podstawy nawigacji terenowej w formie roadbook'a.

Brzmi dziwnie i niezrozumiale? Spokojnie, na pokładzie każdego z naszych samochodów będzie doświadczony instruktor jazdy w terenie który wytłumaczy zarówno sposób nawigacji jak i techniki pokonywania przeszkód terenowych. A tych ostatnich przed Wami sporo i dobrze, bo samochody którymi będziecie się poruszać nudzą się na asfalcie.

Ogromne koła, wysokie zawieszenie, napęd “na 4 łapy” i dla asekuracji - wyciągarka to podstawowe składowe udanej zabawy. Prawie pionowe podjazdy, błoto zakrywające koła i miejsca gdzie nie dojedzie żaden inny samochód - w taki teren Was zabierzemy! A jeśli coś pójdzie nie tak - to tym lepiej! Będziecie mięli okazję poznać off road'owe techniki wydostawania się z opresji, jak prawdziwy pilot rajdowy obsługiwać wyciągarkę lub używać Hi-Lifta.

Średni czas przejazdu trasy to pięć godzin, średni czas wykonania zadań na torze to około godzina.

Może chcecie dodatkowo taki dzień zakończyć ogniskiem z kiełbaskami, wraz z noclegiem w urokliwej agroturystyce?

Nie ma problemu, możemy ten pakiet rozszerzyć. Szczegóły ustal z nami indywidualnie wysyłając email lub dzwoniąc.