historia / skąd się to wzięło

Nasze początki narodziły się z pasji, którą obudziliśmy w sobie jeszcze w ubiegłym wieku ;)

Zaczęło się od zamiłowania do marki Land Rover i całą otoczką, która związana była ze stylem życia i podróżowania, smakowania tzw. Off-Road'u.

Z początku nieśmiałe i okoliczne przejażdżki, poznawanie i modyfikacje sprzętu, wsiąkanie w towarzystwo, które okazało się nową, wspaniałą rodziną a kultura terenowa i off-road przerodził się w nieograniczone horyzonty realizowania marzeń podróżniczych.

 

Równocześnie z rozwojem naszej pasji zaczęliśmy działać aktywnie w środowisku 4x4 Wielkopolski, stworzyliśmy regionalny portal pod którego banderą zaczęliśmy organizować cykliczne imprezy dla posiadaczy samochodów 4x4, te komercyjne, towarzyskie oraz przede wszystkim charytatywne - czego przykładem jest organizowana nieprzerwanie od 2010 roku impreza off-road'owa towarzysząca WOŚP, skupiająca każdorazowo ponad 120 załóg..

 

Wytyczyliśmy w regionie setki kilometrów tras i szlaków off-road'ówych, pomogliśmy w zbudowaniu popularnych torów off-road'owych.

 

Farma Adrenaliny to marka która powstała w 2010 roku, jako odpowiedź na ciągle ubogi w kompleksową obsługę rynek organizatorów imprez i eventów firmowych czy integracyjnych. Wplatając w to nasza pasję mogliśmy połączyć biznes z przyjemnością.

 

Nasz doświadczenie jako aktywnych użytkowników pojazdów 4x4, uczestników / organizatorów rajdów oraz instruktorów rozwijamy i wzmacniamy już od przeszło 20 lat.

Przeszkoliliśmy wielu świeżych i zapalonych do off-radu kierowców, wielu zostało naszymi przyjaciółmi oraz kolejnymi instruktorami

Lokalnie wspieramy większość cyklicznych imprez off-road'owych w regionie Wielkopolski, często wypuszczamy się także dalej.

 

Poza Polską organizujemy towarzysko-rodzinne wyprawy off-roadowe i ekspedycje.

Ponieważ naszą pasją jest podróżowanie, organizujemy lub pilotujemy wycieczki po całym świecie. 

 

Pozostajemy wierni stwierdzeniom - że DROGA jest CELEM, a ŻYCIE jest ZBYT KRÓTKIE aby robić NUDNE RZECZY lub jeździć NUDNYMI SAMOCHODAMI :D