samochody terenowe / 4x4 / off-road

Nasi instruktorzy to doświadczeni kierowcy i uczestnicy rajdów przeprawowych 4x4. Dzięki temu możemy zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia oraz stuprocentowe bezpieczeństwo.

Do naszych zabaw wykorzystujemy sprawdzone w boju klasyczne terenówki - Land Rover Discovery / Defender oraz Range Rover.

Nasza oferta zawiera przejazdy, które rozpoczynają się szkoleniem z jazdy lub udoskonaleniem technik jazdy w terenie. Później otwieramy wrota do szalonej zabawy. Wyprawa po bezdrożach wyciśnie z uczestników siódme poty. Trasa będzie stanowiła nie lada wyzwanie, jednak dopasujemy ją do umiejętności uczestników. Jedno jest pewne - nie zabraknie na niej przeszkód i świetnej zabawy.

Dodatkowo możemy urozmaicić scenariusz takiej imprezy zabawą w poszukiwanie skarbów, manewrami wojskowymi, jazdą z zawiązanymi oczami, strefą ciszy czy akcją.

Gwarantujemy, że samochody terenowe dostarczą każdej imprezie dużą porcję adrenaliny i ogromu wyjątkowych wrażeń, a czas spędzony wspólnie na długo zapisze się w pamięci uczestników off road'u.

Przygoda terenowa z naszym zespołem to również korzyści dla firmy - pozytywne emocje, które zintegrują grupę.