Szkolenie Off-Road - poziom 2

Cena:1049

Wersja rozszerzone poziomu 1.

 

Jest to nasza propozycja dla osób które bardzo na poważnie myślą o wejściu w świat błota, kurzu i maksymy “im trudniej, tym lepiej”

 

Poza podstawowym szkoleniem z poziomu 1 wzbogaciliśmy materiał szkoleniowy o obsługę wszystkiego co może być nam przydatne w wydostawaniu się z opresji terenowej.

 

Omówimy zasadę używania wyciągarki, techniki wyciągania oraz duży nacisk położymy na bezpieczeństwo podczas tych działań. Dowiecie się jak prawidłowo używać tego, jednego z najbardziej popularnych narzędzi do wygrzebywania się z opresji. Co zrobić gdy wyciągarka już nie daje rady oraz jak jeden człowiek może wiele zmienić w sytuacji wydającej się bez wyjścia.

 

O tym że “szpej” to w żargonie terenowym to te wszystkie ciężkie zabawki wożone zazwyczaj w bagażniku pojazdu terenowego zapewne już wiecie z internetu. My jednak pokażemy “w realu” jak podnieść samochód hi-liftem i bezpiecznie go potem z niego zdjąć lub… zrzucić

 

Dłuższe szkolenie pozwoli nam też na dużo więcej praktyki w terenie, wybierzemy się w jeszcze trudniejsze miejsca gdzie na 99% wiedza o wyciągarce zostanie użyta bez zbędnej zwłoki.

 

Czas trwania szkolenia 3h - cześć teoretyczna + praktyczna ok 1h, ćwiczenie w terenie ok 2h.