Jadwigów

Profesjonalne pole Paintballowe w odludnym terenie + plenerowa baza noclegowa. Idealna baza wypadowa na spływy kajakowe / pontonowe oraz przejazdy Off-Road.

Na polu może grać jednocześnie do 40 osób.

 

 

Baza Jadwigów znajduje się ok 70 km (1 godzinę drogi) od Poznania.

Obiekt o powierzchni 8 hektarów o zróżnicowanym terenie takim jak las, mokradła, żwirownia, łąka, wąwozy oraz różnego rodzaju górki i wzniesienia. Pole podzielone jest na kilka stref, na których, można rozgrywać ciekawe scenariusze. Znajduję się tam między innymi strefa militarna z obiektami wojskowymi,

strefa stacji benzynowej, strefa z bazą rakietową, miasteczko z całą infrastrukturą budynków, płotki oraz wiele innych fajnych przeszkód z torami zręcznościowymi i taktycznymi, do których dobraliśmy scenariusze.

Dodatkowo na polu jest stacjonarna strzelnica na karabinki pneumatyczne oraz tor taktyczny ASG.

 

 

Na miejscu dysponujemy zadaszoną wiatą na 80 osób oraz bazą noclegową na 32 osoby wraz z miejscami na grilla i ognisko.

 

Obiekt pozwala robić imprezy integracyjne do 200 osób.

 

Idealne miejsca na reset od cywilizacjiDomki 8-osobowe, wyposażone w łóżka piętrowe. Goście otrzymują pościel i ręczniki.

Biesiadowanie odbywa się na zewnątrz pod wiatami. 

Cały obiekt jest projektem Eco - energia jest z solarów. Domkach i wiaty posiadają oświetlenie 12v, oraz ładowarki do telefonów z gniazdami USB. Jeśli potrzebujecie energię 220v należy zabrać ze sobą agregat i paliwo.

Istnieje możliwość wypożyczenia nagłośnienia mobilnego lub przywiezienie własnego sprzętu.