Gruz Rally Trophy - Polska - 4-7.03.2021

Jeżeli czasem wkurza Cię teściowa, albo Krystian z działu HR, jeśli miewasz doła, na który nie pomaga już ani alko, ani porno…
Jeżeli masz ochotę rzucić to wszystko i wyjść rano, niby po chleb… a odnaleźć się kilka dni później pośród zakręconych, jak grzałka osobników, gdzieś w ostępach Puszczy Sandomierskiej….
Jeśli zawsze chciałeś tańczyć wysmarowany gliną na dachu swojej Łady i tulić się do prastarych drzew, wzywając pogańskie bóstwa, ale bałeś się to uczynić…
Jeżeli korci Cię to wszystko – mamy dla Ciebie dwie wiadomości.
Dobra – nie jesteś sam.
Zła – musisz wytrzymać do marca.

4.marca bowiem, u schyłku zimy, spotykamy się w gronie ludzi podobnie nieprzystosowanych społecznie, jak Ty.
Będziemy przekuwać frustracje w relacje, a słabości w siłę.
Nauczymy Cię, jak radzić sobie z dala od biura i cywilizacji, którą znasz.
Cykl „Gruz Rally Trophy” to nie jest impreza dla każdego, trzeba wyjść poza utarte schematy.
Kupić za dwa koła samochód, który sąsiedzi z deweloperskiego getta będą wytykać palcami, bo nie jest hujdajem, ani ałdi.
Mało tego - zjechać nim z asfaltu i pokonać najeżoną przeszkodami trasę, wiodącą przez mało uczęszczane rejony naszego kraju.
Będzie okazja do dokonania czynów wielkich, będzie okazja do grzechu, będzie też okazja do stania się sławnym i bogatym, a przynajmniej ubogaconym.
Nasi Bohaterowie – prekursorzy walki w terenie samochodem osobowym – uczestnicy pierwszej edycji Gruz Rally 2020 w Rumunii - z pewnością poświadczą, że wyjazd ten odmienił ich życie, wykuł i zahartował niezłomny charakter, siłę i wolę walki. Zaowocowało to, bądź zaowocuje sukcesami w życiu prywatnym i zawodowym!
 
Przy wieczornym ognisku, albo przy barze na pewno z chęcią opowiedzą Wam, jak radzili sobie podczas tamtej Słynnej Wyprawy OFF-ROAD, gdyż musicie wiedzieć, że odbiła się ona echem tu i ówdzie.
 
No dobra, dosyć gadania – czas na konkrety.
 
Co trzeba, oprócz bardzo silnej motywacji, zabrać ze sobą?
 
-gotowość do głębokich przemian mentalnych, treningów o charakterze interdyscyplinarnym
-samochód osobowy produkcji dowolnej, o prestiżu ujemnym, za to wartości znikomej – 2000zł
-osłonę silnika/skrzyni zrobioną z czegoś twardszego, niż plastik
-opony z bieżnikiem, dwa zapasy, wskazane łańcuchy
-linkę holowniczą i dwa porządne punkty holownicze
-cb radio
-kalosze/wodery, ciepłe gacie i ruskie onuce
-paliwo i środki płatnicze na paliwo jeszcze
-być może alkohol
 
Czego możecie się spodziewać w ramach opłaty wpisowego (800zł od załogi)?
 
Otóż na pewno nie uciekniemy z workiem hajsów już następnego dnia.
Czeka na Was trasa w większości prowadząca przez odludne i dzikie tereny Scyzorlandii oraz doliny Wisły.
Odcinki asfaltowe przeplatać się będą z offroadem we wszelkich jego odmianach – od dróg gruntowych i śródpolnych, przez śniegi, błota, piachy, do gliniastych wąwozów.
Będą ciekawe historycznie i architektonicznie miejsca, będą zadania nawigacyjne - odcinki specjalne, gdzie załoga kierowca+pilot będzie mogła wykazać się zarówno umiejętnościami jazdy, jak i inteligencją, w którą oczywiście nie wątpimy!
Będziemy Was wspierać mentalnie, a być może nawet pomagać w razie problemów na trasie.
Będziemy Was kołczować i emablować. Zaś przede wszystkim będziemy kształtować Waszą Siłę oraz Męstwo, a co z tego wyjdzie – tego nie wie nikt.
 
Więcej info, odnośnie samej trasy spodziewajcie się jeszcze w tym roku, gdyż, jak tylko z domu wypuszczą nas Kobiety, jedziemy z układaniem trasy i rysowaniem roadbooka.
 
 
Uwaga, dla osób nie posiadających własnego auta lub nie chcących inwestować w "złom" będzie istniała możliwość dołączenia się do imprezy jako jako pasażer, na pokład naszego expedycyjnego busa "Go 4 Adventure", jako obstawa techniczna.