Brodowo

Najciekawsze i największe pole paintballowe w Wielkopolsce.

Na polu może grać jednocześnie do 100 osób!

 

Baza Brodowo znajduje się ok 40 km (0,5 godziny drogi) od Poznania.

Zalesiony teren o powierzchni 4 ha, w którym poczujesz się jak Rambo w jungli. Niezliczona ilość przemyślanych scenariuszy. Mnóstwo rozmaitych przeszkód ukrytych i wkomponowanych w klimat terenu zalesionego. Do dyspozycji graczy mamy kilkanaście stref takich jak baza amerykańska, konwój pojazdów z czołgiem na czele, bunkier, płotki, wieżę otoczoną płotkami, szpital, fabrykę, wioskę, stację paliw oraz wiele innych ciekawych miejsc i przeszkód. Specyfika lasu jest jednym z najtrudniejszych rodzajów gry, na tym obszarze nauczysz się zielonej taktyki oraz jak przetrwać w trudnych warunkach i sytuacjach. Na terenie pola posiadamy wiaty na 40 miejsc siedzących i na 20 osób. 

Pole ma specyficzny charakter ponieważ wkomponowane jest w tor off-road.

W 2019 roku ruszyła kompletna modernizacja pola.

 

 

Dworek Brodowo - baza noclegowa / imprezowa / restauracja

Jeśli chodzi o noclegi współpracujemy z Dworkiem Brodowo. Jest to obiekt w którym można zorganizować zarówno imprezę firmową jak i wieczór kawalerski i panieński, czy też wspaniałe urodziny.

Wokół obiektu znajduje się 8 hektarów parku z oczkami wodnymi, stawem. Na terenie parku możemy rozstawić namioty, są też miejsca na grille i ogniska .

W dworku czynna jest restauracja gdzie można zamówić sobie śniadanie czy też smaczne danie obiadowe z karty. Istnieje także opcja zamówienia ogniska lub grilla na imprezę wieczorną.

Na imprezy kawalerskie / panieńskie jest dostępny niezależny budynek noclegowy, z pokojami 1,2 osobowymi z tv i prysznicem. Każdy pokój ma indywidualne wyjście do parku, dzięki czemu nie przeszkadza się innym gościom hotelowym.