IMPREZY OFF-ROAD

 • MUDDY LOVERS 2 - 15.02.2020

  Love is it the Mud :) - edycja II.

  Zapraszamy Was na bezciśnieniową imprezę adresowana do tych osób, które kochają kogoś i nieutwardzone szlaki. Spokojny turystyczny przejazd malowniczymi zakątkami w okolicach Poznania pozwoli Wam odpocząć od codziennego zgiełku życia i kilka chwil pobyć tylko razem.

 • BABSKIE JAZDY 5 - 08.03.2020

  Zapraszamy na kolejną edycję imprezy z okazji Dnia Kobiet - BABSKIE JAZDY 5 - czyli Off-Road’owa niedziela nie tylko dla Kobiet

 • Range Rover Lazy Ride IV - 24-26.04.2020

  Impreza odbędzie się w weekend 24-26 kwietnia.
   
  Niezmienna idea, podobna formuła, zupełnie nowa lokalizacja.
  IV edycja kultowej / awangardowej imprezy odbywającej się do tej pory na dalekim południu, przez znany i lubiany, niezależny serwis Land Rover. No, w końcu udało się z tematem wyrwać w bardziej cywilizowane regiony ;)
   
 • Camper Van 4x4 Off-Road Meeting - 15-17.05.2020

  Zapraszamy wszystkich użytkowników pojazdów z grupy Camper 4x4 / Adventure / Expedition na nową imprezę dedykowaną specjalnie dla Was.

  Chcemy Was zaprosić w rejony Pojezierza Drawskiego gdzie wytyczymy specjalną trasę terenowo - krajoznawczą, na której będziecie mogli przetestować właściwości swoich pojazdów oraz spotkać się z innymi, podobnie zakręconymi uczestnikami.

   

 • SUV EXPERIENCE - 20.06.2020

  Posiadasz samochód klasy SUV?

  Jest duży i bezpieczny, ma wyższe zawieszenie, ale poruszasz się tylko w miejskiej dżungli? 

  Wypróbuj jego możliwości terenowe pod okiem instruktorów z Farmy Adrenaliny!

  Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną imprezę dla samochodów typu SUV. Imprezę, gdzie bezpiecznie i w świetnej atmosferze Wy i Wasze samochody mogą zjechać z asfaltowych dróg i pokazać na co je stać bez obawy o ich uszkodzenie.